Sme SLOVSTAV GROUP

Stavebníci – murári, inžinieri, strojníci, maliari, obkladači, tesári, klampiari, elektrikári, vodinštalatéri. Staviame hrubé stavby, holodomy, stavby na kľúč. Rekonštruujeme a obnovujeme staršie objekty. Realizujeme výstavbu rodinných domov, bytových domov, priemyselných hál i polyfunkčných objektov.

PRACUJEME RUKAMI AJ SRDCOM

V našom tíme máme skúsených harcovníkov, ktorí svojimi rukami vytvorili už kade čo, no aj mladšie ročníky, ktoré sú plné energie a majú bližšie k inováciám. Pracujeme tak, aby s výsledkom boli spokojní všetci – my, klient i okolie. Preto staviame poctivo a v súlade s najvyššími technologickými štandardmi. Držíme sa dohodnutého časového hramonogramu i rozpočtu. 

OD Rodinných domov po VEĽKÉ budovy

Naša činnosť má široký záber – od malých rodinných domčekov a rekreačných chát až po bytové domy, občianske a obchodno-priemyselné objekty. Disponujeme schopnými a šikovnými pracovníkmi a cennými skúsenosťami, ktoré pri každom projekte zúžitkujeme a zároveň vycibríme. 

komunikujeme férovo

Mať úprimný a férový vzťah s klientom je našou alfou a omegou. Od začiatku až po finále veľa diskutujeme. Zisťujeme konkrétne predstavy, pomáhame s výberom materiálov i technológií, upozorňujeme na prípadné problémy, hľadáme, sortujeme a spoločne vyberáme tie najlepšie možné varianty a riešenia. Pre klienta i pre nás. 

PONÚKAME AJ ČOSI NAVYŠE

Naša spolupráca s klientom môže odštartovať oveľa skôr. Už v momente, keď má iba letmú predstavu o tom, čo vlastne chce. V tejto fáze radi pomôžeme – nakreslíme, navrhneme a nadizajnujeme kompletný stavebný projekt a vypracujeme rozpočet. Máme vytvorenú stabilnú sieť obchodných partnerov, s ktorými dokážeme diskutovať o cenách a hľadať ideálnu cestu pre klienta.